Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення ферум2 хлорид --- магній

хлорид --- магній гідроксид --- магній сульфат. СРООЧНОООО ДАЮ 25 БАЛООВ!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Камиль.

Ответ:

Объяснение:

FeCl2 + Mg(OH)2 = MgCl2 + Fe(OH)2 (осадок)

MgCl2 + NaOH = Mg(OH)2 (осадок) + 2NaCl

Mg(OH)2 + H2SO4 (конц) = MgSO4 + 2H2O