Який об'єм займе нітроген(I) оксид масою 88грам.


Ответы на вопрос

Отвечает Осипова Лера.

Ответ:

44,8 л

Объяснение:

Знайдемо кількість речовини нітроген оксиду:

n(N2O)=88/44=2

Знайдемо об'ем нітроген оксиду:

V(N2O)=22,4*2=44,8 л