2. Із кожних 300 молекул електроліту 5 розпадаються на йони. Чому дорівнює ступінь дисоціації

цього електроліту?

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилин Даниил.

Ответ:

Объяснение:

α = n/N, где n-число продиссоциировавших молекул, а N - общее число молекул

α = 5/300 = 0,017 = 1,7%