Запишіть можливі реакції і назвіть продукти реакції. 1)C3H8+O2; 2)C5H10+H2 3)C5H12+H2 4)C5H12+Cl2

5)C5H10+Cl2 6)CH3OH+02 7)C6H12O6+O2 8)CO2++H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Молокова Альбина.

Объяснение:

C3H8+5O2 = 3CO2 + 4H2O

2)C5H10+H2 = C5H12

3)C5H12+H2 = нет реакции

4)C5H12+Cl2 = C5H11Cl + HCl

5)C5H10+Cl2 = C5H10Cl2

6)CH3OH+ 1,5O2 = CO2 + 2H2O

7)C6H12O6+6O2 = 6CO2 + 6H2O

8)CO2++H2O = H2CO3