Обчисліть кількість атомів карбону в 0,5 моль стійкого органічного забруднювача,молекула якого

містить 14 атомів карбону,8 атомів гідрогену,4 атоми хлору.ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Бодров Данила.

Ответ:

Помоему 42.14*10²³ атомів.

Объяснение:

1 моль містить = 14*6.02*10²³ = 84.28*10²³

0.5 моль речовини містить 0.5*84.28*10²³ = 42.14*10²³ атомів Карбону