Яка концентрація іонів водню у біологічній рідині, рН якої 7,5?


Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

3.162*10^(-8)

Объяснение:

{H(+)] = 10^(-7.5) = 3.162*10^(-8)