Яка концентрація іонів водню на pH у розчині NaOH з C=0.005моль/л?


Ответы на вопрос

Отвечает Косарева Аля.
[H+]=Kw/ (C(NaOH)=1*10^(-14)/0,005=2*10^(-12) М
pH=-log[H+]=-log(2*10^(-12))=11,7