Скласти рівняння реакцій утворення калію 1 гідроксиду, барію 2 гідроксиду, магнію 2 гідроксиду при

взаємодії їх оксидівз водою . Урівняти СРОЧНО!!!! ДАЮ 40 БАЛОВ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Пузанкова Анастасия.

K2O + H2O = 2KOH

BaO + H2O = Ba(OH)2

MgO + H2O = Mg(OH)2