очень срочно.визначити масову частку солі в утвореному розчині при зливанні 320 г розчину солі з

масовою часткою солі 36% і 180 г розчину з масовою часткою солі 18 відсотків​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашенко Андрей.

Ответ:

29,52%

Объяснение:

36*320/100=115,2 г сіль

18*180/100= 32,4 сіль

115,2+32,4=147,62 г

320+180=500 г розчин

(147,62/500)*100=29,52%

можна корону

:(