Позначте можливі продукти реакції при взаємодії заліза з водою: А Fe(OH)3; Б FeO + H2; B Fe(OH)2

+ H2; Г Fe3O4 + H2.

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Даниил.

Ответ:

2Fe(OH)3 = Fe2O3 + 3H2O

2Fe + 3H2 = 2FeH3

Fe(OH)2 + H2 = Fe + 2H2O

Fe3O4 + H2 = 3FeO + H2O

Объяснение: