ТЕРМІНОВО!!!!ДАЮ 100 БАЛІВ!!!! Визначте масу води, в якій необхідно розчинити 2 г солі, щоб

отримати розчин з масовою часткою солі 0.1%.

Ответы на вопрос

Отвечает Ярыгин Андрей.

Ответ:

w = mвещества / масса раствора*100%

масса раствора = масса вещества /w =2*100%/1= 200 г

масса воды =масса раствора - масса соли = 200-2 = 198 г