9. Закінчіть рівняння хімічних реакцій: 1 К 2 О + Н 2 О =; 4 Ca(OH) 2 + SO 2 =;2 LiOH + HCl =; 5

Ba(NO 3 ) 2 + Na 2 SO 4 =;3 Fe(OH) 3 =; 6 Zn + CuCl 2 =.10. Цинк масою 1,3 г повністю прореагував із достатньою кількістю хлоридноїкислоти. Обчислити об’єм газу, що при цьому виділився. CPОЧНОО ПЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Король Бекжан.

Ответ:

K2O + H2O = 2KOH

Ca(OH)2 + SO2 = Ca(SO3) + H2O

LiOH + HCl =LiCl + H2O

Ba(NO3)2 + Na2SO4 = Ba(SO4)2 + 2NaNO3

2Fe(OH)3 = Fe2O3 + 3H2O

Zn + CuCl2 =ZnCl2 +Cu