1. Обчислити масові частки елементів у сульфур (6) оксиді. 2. Добрати коефіцієнти в рівняннях

реакцій:SiO2+HF=SiF4+H20KClO3=KCl+O2Fe(OH)3=Fe2O3+H2OHBr+Al2O3=AlBr3+H2Oсрочно!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Багова Элеонора.

Ответ:

Объяснение:

1.

SO₃

Mr(SO₃)=Ar(S)+3Ar(O)=32+3x16=32+48=80

ω(S)=Ar(S)÷Mr(SO₃)=32÷80=0.4    ω%(S)=ω(S)×100%=0.4×100%=40%

ω(O)=3Ar(O)÷Mr(SO₃)=48÷80=0.6 ω%(O)=ω(O)×100%=0.6×100%=60%

2.

SiO₂+4HF=SiF₄+2H₂O

2KClO₃=2KCl+2O₂

2Fe(OH)₃=Fe₂O₃+3H₂O

6HBr+Al₂O₃=2AlBr₃+3H₂O