Для приготування розчину масою 150 г з масовою часткою солі 3% взяли води :​


Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Алёна.

Відповідь:

150г*0,03= 4,5 (гр) - маса солі у розчині

150г - 4,5= 145,5 (мл) - маса води у розчині

Пояснення: :)