Масова частка Оксигену у двохосновній насиченій карбоновій кислоті становить 54.23%. Вивести

формулу кислоти, вказати суму індексів

Ответы на вопрос

Отвечает Брейлян Вова.

Ответ:

Держи, братан!

Объяснение:

СООН-СnH2n-COOH

M(4O)=64 - 54.23%

x - 100%

x=(64x100)/54.23=118

M(CnH2n)=118-45(M(COOH))x2=28

12n+2n=28

14n=28

n=2

Відповідь: формула - С2Н4(СООН)2; суму індексів можеш і сам порахувать)