Поставте коефіцієнти у схемах, перетворивши їх на рівняння. 1. Cr(OH)3 = Cr2O3 + H2O 2. Zn + O2 =

ZnO 3. C6H6 + 1O2 → CO2 + H2O 4. Al + Cl2 = AlCl3 5. PH3 + O2 = P2O5+ H2O 6. C2H2 + O2 → CO2 + H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Гамандий Света.

Ответ:

1.)2Cr(OH)3=Cr2O3 +3H2O

2)2Zn+O2=2ZnO

3)2C6H6+15O2=12CO2+6H2O

4)2Al+3Cl2=2AlCl3

5)2PH3+4O2=P2O5+3H2O

6)2C2H2+5O2=4CO2+2H2O