Який об'єм водню утвориться (н.у.) під час взаємодії 27,5 г технічного фенолу, який містить 40%

домішок, з достатньої кількості Na?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сиренко Макс.

Ответ:

2C6H5OH + 2Na = 2C6H5ONa + H2

w(чистого C6H5OH) = 100-40=60%

m(C6H5OH) = 27,5 × 0,6 = 16,5 г

V(H2) = (16,5×22,4)÷188 = 2 л