Розчин містить 3,5г і 200г воды. обчислити масову частку речовини в цьому розчини. Дам 30 балов​


Ответы на вопрос

Отвечает Мусько Денис.

Дано:

m(H₂O)=200 г

m(вещ-ва)=3,5 г

ω - ?

Решение:

ω=m вещ-ва / m р-ра · 100%

m р-ра = m(H₂O) + m(вещ-ва) = 200 + 3,5 = 203,5 г

ω = 3,5/203,5 · 100% = 1,72%

Ответ : 1,72%.