Обчислити яку масу солі і води необхідно взяти для приготування 200 г розчину з масовою часткою

розчиненої речовини 10%

Ответы на вопрос

Отвечает Хисматуллина Сафия.

Ответ:

20г. р.р та 180 г. р-ника

Объяснение:

m р.р.= 200г.• 0,1 = 20г. =>

m(H2O) = m p-ну - m p.p = 200 - 20 = 180 (г.)