Визначте масу метану, об'єм якого 336 л.​


Ответы на вопрос

Отвечает Плетнёва Кристина.

Дано:

V(CH₄)=336 л

m(CH₄) - ?

Решение:

M(CH₄)=12+4=16 г/моль

n(CH₄)=V/Vm=336/22,4=15 моль

m(CH₄)=M·n=16·15=240 г

Ответ : 240 г