До розчину калій сульфата масою 250 г з масовою часткою солі 30% додали 50 мл води.Обчисліть масову

частку розчиненої речовини в новому розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Наумчик Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

m(K₂SO₄) = 250×30/100% = 75 г

m(розч) = 250 + 50 = 300 г

ω(K₂SO₄) = 75×100%/300 = 25%