Установіть послідовність додавання реактивів у генетичному ряду Na→Na2O→NaOH→Na2SO4→NaNO3 :


Ответы на вопрос

Отвечает Макар Ксения.

Ответ:

Объяснение:

Na→Na₂O→NaOH→Na₂SO₄→NaNO₃

4Na+O₂=2Na₂O реактив кисень

Na₂O+H₂O=2NaOH реактив вода

2NaOH+H₂SO₄=Na₂SO₄+2H₂O реактив сульфатна кислота

Na₂SO₄+Ba(NO₃)₂=2NaNO₃+BaSO₄↓ реактив барiя нiтрат

Отвечает Тилинька Орест.

Ответ: O2, H2O, H2SO4, Ba(NO3)2

Объяснение:

4Na + O2 = 2Na2O

Na2O + H2O = 2NaOH

2NaOH + H2SO4 = Na2SO4 + 2H2O

Na2SO4 + Ba(NO3)2 = BaSO4↓ + 2NaNO3