Визначити масу води в 300г 20%-го розчину цукру


Ответы на вопрос

Отвечает Вольф Арина.

Ответ:

240 г

Объяснение:

Так як маса розчину дорівнює 300 г, а кількість цукру в розчині — 20%, то маємо пропорцію

300г 100%

——— = ———

х 20%

З цього маємо, що х = (300*20)/100= 60г

Ми знайшли масу цукру в розчині, а нам потрібно знайти масу води, тому:

300г - 60г = 240г