Яку масу азоту і який об'єм водню потрибно взяти для одержання амоніаку об'ємом 11,2л (н.у.)


Ответы на вопрос

Отвечает Перковская Катя.

Ответ:

Объяснение:

3H₂ + N₂ = 2NH₃

υ(NH₃) = 11,2/22,4 = 0,5 моль

х моль   -   0,5 моль

3 моль   -   2 моль       х = 3×0,5/2 = 0,75 моль

V(H₂) = 0,75моль × 22,4л/моль = 16,8 л

у моль   -   0,5 моль

1 моль   -   2моль          у = 1×0,5/2 = 0,25 моль

М(N₂) = 0,25 моль × 28 г/моль = 7 г.