Напишіть рівняння реакцій наведених нижче хімічних перетворень, зазначте тип кожної реакції та

назвіть речовини: Са(ОН)₂ → СаСО₃ → Са(НСО₃)₂ → СаСО₃ → СО₂ → Nа₂СО₃

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Вадим.
1) Са(ОН)2+СО2=СаСО3+Н2О
2) CaCO3+CO2+H2O=Ca(HCO3)2
3) Ca(HCO3)2 = CaCO3 + H2O + CO2
4)CaCO3=CaO+CO2(реакция разложения)
5)CO2+2NaOH=Na2CO3+H2O