Закінчить рівняння C3Н8 + кисень → ...+..., визначте суму коефіцієнтів.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ворон Андрей.

C3H8 + 5O2 = 3CO2 + 4H2O

Сума коеф.=1+5+3+4=13