установіть відповідність між формулою речовини та її відносною молекулярною масою 1 CO 2 CO2 3 P2O3

4 H3PO3 а 110 б 28 в 100 г 82 д 44​

Ответы на вопрос

Отвечает Харчук Алина.

Ответ:

4=(98)

Объяснение:

Мr(СО) = 12+16 = 28

Mr(CO2) = 12+2*16 = 44

Mr(P2O3) = 31*2+16*3 = 62+48 = 110

Mr(H3PO4) = 1*3+31+16*4) = 98 (в переліку відносних молекулярних мас не значиться)