СРОЧНО!! ДАЮ 100 балов!!!! Які з перелічених речовин можуть взаємодіяти між собою: хлоридна

кислота, залізо, натрій гідроксид, барій оксид, купрум(ІІ) нітрат? Напишіть рівняння відповідних реакцій.

Ответы на вопрос

Отвечает Крамлих Никита.

Ответ:

Н2SO4 + Ba(OH)2 = BaSO4 + H20

H2SO4 + Zn = SO4 + H2

H2SO4 + CaO = CaSO4 + H20

H2SO4 + CuCI = CuSO4 + HCI

Объяснение:

Надеюсь помог