До 350г 10% розчину солі досипали ще 25г солі. Обчисліть масову частку новоутвореного розчину

солі.

Ответы на вопрос

Отвечает Баязитов Тимерлан.

Ответ:

350*0.1 = 35г початкова маса солі

35+25 = 60г нова маса солі

350+25 = 375г нова маса розчину

60/375*100% = 16% нова концентрація розчину

Объяснение: