Установіть відповідність між схемою реакцій та сумою коефіцієнтів у рівнянні,яке її відповідає.♥♥

1.Fe2O3+CO-›Fe+CO2 A) 32.Fe+H2O-›Fe3O4H2 Б) 53.Cu+O2-›CuO B) 64.S+O2-›SO2. Г) 9Д) 11Е) 12​Дякую тому, хто допоможе

Ответы на вопрос

Отвечает Монгуш Алдын.

Ответ:

1)Fe2O3 + 3CO = 2Fe + 3CO2 (9)

2)3Fe + 4H2O = Fe3O4 + 4H2 (12)

3)2Cu + O2 = 2CuO (5)

4)S + O2 = SO2 (3)

Объяснение: