Напишіть рівняння реакції між : 1) літій оксидом і водою; 2) барій оксидом і водою; 3)фосфор (ІІІ)

оксидом і водою.До якого класу неорганічних речовин вони належать?

Ответы на вопрос

Отвечает Суржан Артур.

Ответ:

Li2O + H2O = 2LiOH

BaO + H2O = Ba(OH)2

P4O6 + 6H2O = 3H3PO4 + PH3

Объяснение: