В 1 кг розчину міститься 8,5 грам хлориду натрію(солі) обчисліть яка маса солі потрапляє в організм

якщо ввели розчин массою 400 грам

Ответы на вопрос

Отвечает Гончаров Данил.

Ответ:

Відповідь: 3.4 грам солі потрапляє в організм, якщо ввели розчин масою 400 грам

Объяснение:

1 кг = 1000 г

x - це маса солі в розчині масою 400 г, тоді

1000 --- 8.5

400 --- x

x = (400×8.5) / 1000 = 3400 / 1000 = 3.4