Решите пж у меня 3 дня ДАЮ 100 БАЛОВ ПЖ Дослід № 1. Добування органічних речовин Добудьте двома

способами: Натрій етаноат. Опишіть план експерименту та його результати. Складіть відповідні рівняння реакцій у молекулярній та скороченій йонній формах. Дослід № 2. Визначення органічних речовин У пронумерованих пробірках містяться речовини. Визначте експериментально, у якій пробірці міститься яка речовина.  етанова кислота, крохмаль, гліцерол;  глюкоза, білок, етанол. Опишіть план експериментального дослідження та свої спостереження, запишіть рівняння відповідних хімічних реакцій. Дослід № 3. Аналіз складу речовин Доведіть експериментальним шляхом, що поліетилен містить Карбон і Гідроген; Складіть і запишіть план проведення дослідження та його результати. Дослід № 4. Доведіть експериментально, що етанова кислота сильніша за карбонатну. Запишіть відповідне рівняння хімічної реакції. Висновок:

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметова Раушан.

Ответ:

1.2CH3COOH + 2Na = 2CH3COONa + H2

2CH3COO(-) + 2H(+) + 2Na = 2CH3COO(-) + 2Na(+) + H2

2H(+) + 2Na = 2Na(+) + H2

CH3COOH + NaOH = CH3COONa + H2O

CH3COO(-) + H(+) + Na(+) + OH(-) = CH3COO(-) + Na(+) + H2O

H(+) + OH(-) = H2O

знаю только 1