напішить рівняння реакції за допомогою яких можна здійснити перетворення

c2h4-C2h5oh-c2h5cl-c4h10-co2-c6h1206

Ответы на вопрос

Отвечает Силина Вероника.

Ответ:

2C2H4 + 2H2O = 2C2H5OH

C2H5OH + HCl = C2H5Cl

2C2H5Cl + 2Na = C4H10 + 2NaCl

2C4H10 + 13O2 = 8CO2 + 10H2O

6CO2 + 6H2O = C6H12O6 + 6O2

Объяснение: