Хімія. Допоможіть будь ласка. Яка сума коефіцієнтів у рівняннях. Fe2O3+CO =Fe+CO2 Fe+H2O=

Fe2O4+H2 Cu+O2=CuO S+O2=SO2

Ответы на вопрос

Отвечает Бельбакова Аня.

Ответ:

1) - 18

2) - 11

3) - 5

4) - 3

Объяснение:

2Fe2O3 + 6CO = 4Fe + 6CO2  -  2+6+4+6=18

2Fe + 4H2O = Fe2O4 + 4H2   -  2+4+1+4=11

2Cu + O2 = 2CuO   -  2+1+2=5

S + O2 = SO2  -  1+1+1=3