Який об'єм водню (н. у) виділиться, якщо 15,8 г натрію помістити в гліцерол.


Ответы на вопрос

Отвечает Леонтьев Эльдар.

Ответ:

7,7 л

Объяснение:

2C3H5(OH)3+6Na=2C3H5(ONa)3+3H2

Количество натрия n=m/M=15,8/23=0,69 моль

Количество водорода 0,69*3/6=0,345 моль

Объём его V=n*Vm=0,345*22,4=7,7 л