1)Який об*ем водню (н.у) згорів у кисні, якщо утворилась вода масою 72 г ? 2)Який об*ем водню

виділиться (н.у) якщо 5,75 г натрію прореагуе з водою ?

Ответы на вопрос

Отвечает Радцев Александр.

Ответ:

Объяснение:

    Х л                                     72 г

1)   2H2      +      O2      =      2H2O

  n=2 моль                         n=2 моль

Vm=22,4 л/моль              М = 18 г/моль

V = 44,8 л                         m= 36 г

Х л   Н2   -   72 г  Н2О

44,8 л  Н2  -  36 г  Н2О

V(H2) = 44,8 * 72 / 36 =89,6 л

    5,57 г                                                        Х л

2)   2 Na      +      2H2O    =    2NaOH    +    H2

  n=2 моль                                                  n=1 моль

М=23 г/моль                                             Vm=22,4 л/моль

m=46 г                                                        V = 22,4 л

5,57 г   Na   -   Х л   Н2

46 г   Na    -  22,4 л  Н2

V(H2) = 5,57 * 22,4 / 46 =2,7 л