Напиши рівняння реакцій, що лежать в основі схеми: H2O2→O2→PbO ↓ ZnO


Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Кирилл.

Объяснение:

1) H2O2+ Zn= ZnO+H2O

2) 2H2O2= (t) 2H2O+O2

3) O2+ 2Pb= 2PbO