Який об'єм води при нормальних умовах утворюється при спалюванні 60л гексану? Очень срочно помогите​


Ответы на вопрос

Отвечает Галиев Ранис.

Ответ:

337.5 мл

Объяснение:

Пишемо реакцію

2C₆H₁₄ + 19O₂ = 12CO₂ + 14H₂O

Рахуємо масу води

m(H_2O) = \dfrac{V(C_6H_{14}) \cdot 14 \cdot M(H_2O)}{2 \cdot V_M} = \dfrac{60 \cdot 14 \cdot 18}{2 \cdot 22.4} = 337.5\;g

Густину води приймемо за 1 г/мл. Рахуємо об'єм води

V(H₂O) = m(H₂O) / ρ = 337.5 / 1 = 337.5 мл