Обчислити в якому з оксидів масова частка Карбону більша -в CO2 чи CO


Ответы на вопрос

Отвечает Бекболатова Дильназ.

Объяснение:

Масова ч (CO2) = 12/44= 27%

(CO)= 12/28 = 42.8%