Хімічний елемент розміщено в 3 періоді IV групі періодичної системи.Масова частка Оксигену у вищому

оксиді цього елемента дорівнює.. а)22,2 б)29,6 в)46,2 г)53,3 записати дано і розвязання

Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Вика.

Ответ:

в)

Объяснение:

1) Элемент - Si. Высший оксид - SiO2

2) Дано:

М(Si)=28

M(O)=16

Найти:

W(Si) (массовая доля)

Решение:

М(SiO2)=28+16*2=60 аем

W(Si)=(28/60)*100=46,7 из-за погрешности в массе на 0,5% выше