Вапняк (CaCO3) кількістю речовини 2 моль прожарили. Обчисліть кількість речовини (моль) оксидів що

утворилося внаслідок цього. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Драчевская Маргаритка.

Ответ:

СaCO3=CaO+CO2

Объяснение:

n(CaO)=2 моль

n(CO2)=2 моль

n(CaO)+n(CO2)=2+2=4 моль