Який заряд проходить через поперечний переріз провідника за 2 хв при силі струму 0,2 А?


Ответы на вопрос

Отвечает Петрушкин Виктор.

Ответ:

24Кл

Объяснение:

t=120c

I=q/t

q=It=120×0.2=24 Кл

Отвечает Фахрутдинов Фама.

Ответ:

...................