!ДАЮ 60 БАЛЛОВ! 1) Розташуйте електроліти за порядком збільшення кількості утворених йонів: А)

Натрій сульфат Б) Калій ортофосфат В) Літій хлорид Г) Хром (3) сульфат 2) Складіть окисно-відновне рівняння, визначте окисник та відновник: NH₃ + O₂ = NO + H₂O

Ответы на вопрос

Отвечает Чудин Вячеслав.

Ответ:

1) В) А) Б) Г)

2) NH3+O2=NO+H2O=5O2+4NH3=6H2O+4NO