2. Розв'яжіть задачу. Приготувати 500 г розчину з масовою часткою солі 15%.​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Анастасия.

Ответ:

75 грам солі і 425 мл води

Объяснение:

15%=0.15

0.15=х

-

500

х=0.15×500

х=75(г)солі

500-75=425мл води