Цинк масою 26 г прореагував з розчином кислоти H2SO3. Обчисли масу солі, яка утвориться в

результаті цієї взаємодії.

Ответы на вопрос

Отвечает Ануарова Ерке.

Ответ:

58 г солі утворилося.

Объяснение:

Дано: m(Zn)=26г

m(солі)=?

Розв'язок:  1.)Запишемо рівняння:     26г                   хг

                                                                Zn+ H2SO3 = ZnSO3 + H2↑

                                                               65                      145

2.)Дізнаємося молекулярні маси речовин:

Mr (Zn)= 65

Mr(ZnSO3)=65+32+ 16*3= 145.

3.) Складаємо пропорцію і дізнаємося, скільки г солі утворюється в ході р-ції:    

26*145  / 65= 58г.