Знайти маси CaCo3 , що утворилась внаслiдок взаємодії карбон (IV) оксиду об'эмом 11,2 л. з кальцiю

оксиду

Ответы на вопрос

Отвечает Мялкин Артём.

Ответ:

CaO + CO2 = CaCO3

n(CO2)= 11.2/22.4=0.5 моль

n(CaCO3)=0.5 моль( по уравнению)

m(CaCO3)=0.5* 100 г/моль=50г

Объяснение: