Обчисліть масову частку розчиненої речовини, якщо у 300г розчину міститься 30г цієї речовини


Ответы на вопрос

Отвечает Бурак Алина.

Массовая доля вещества в растворе:

ω = [m(в-во)/m(p-p)] * 100 = (30/300)*100 = 10%