Закінчити рівняння можливих реакцій СuO+H2O= P2O5+H2O= Na2O+H2O=


Ответы на вопрос

Отвечает Бламбирус Артур.

Ответ:

CuO + H2O = Cu(OH)2

P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

Na2O + H2O = 2NaOH

Объяснение: