До 40 г. 20 відсоткового розчину солі додали 20 г. води. Визнач масову частку солі в новому розчині?


Ответы на вопрос

Отвечает Простатина Мария.

Відповідь:

w(Солі)=13,3%

Пояснення:

I. Знайдемо масу солі у першому розчині:

w(E)=m(E)/m(розчину)*100%

m(Солі)=20*40/100=8 g

II. Знайдемо масову частку у новостворенному розчині:

w(Солі)=8/60 *100%=13,3%

*Поставте найкраще, будь ласка :)